Jak rozpocząć zakupy?

Sklep SyroB2B jest sklepem przeznaczonym tylko dla klientów biznesowych. Poniższe kroki pozwolą Ci przejść cały proces rejestracji.

W celu korzystania ze sklepu niezbędne jest założenie bezpłatnego konta firmowego, które musi zostać przez nas sprawdzone. W przypadku problemów lub pytań zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem.

01
Na początek.

Załóż konto biznesowe.

W celu założenia konta biznesowego kliknij przycisk "Moje konto" (Zaloguj się) widoczny w górnym menu strony. Wyświetli się okienko z logowaniem, wybierz "Załóż konto". Wprowadź wymagane pola i naciśnij "Rejestracja".

Okno z rejestracją wymaga podana takich informacji jak: adres email, hasło, NIP firmy, nazwa firmy, numer telefonu. Dane posłużą tylko do rejestracji i późniejszego wystawiania faktur za zamówienia. Są w 100% bezpiecznie przechowywane i nigdy nieudostępniane.

02
Już prawie.

Poczekaj na zatwierdzenie.

W celu świadczenia usług wysokiej jakości każde konto jest przez nas weryfikowane i sprawdzane.

O zatwierdzeniu bądź odrzuceniu otrzymasz osobną wiadomość email. W przypadku naszych wątpliwości skontaktujemy się z Tobą za pomocą podanego adresu email lub numeru telefonu w celu wyjaśnienia błędów. Gdy twoje konto będzie już aktywne otrzymasz możliwość zalogowania się, od tej chwili będziesz mógł tworzyć zamówienia i sprawdzać ceny produktów na sklepie.

03
Wszystko gotowe.

Konto zaakceptowane.

Wszystko już jest gotowe, a twoje konto w pełni aktywne. Dane firmy zostaną zapisane na Twoim profilu w celu szybszego składania zamówień i wystawiania faktur. Dane swojego konta możesz modyfikować w tym zmieniać hasło, masz również podgląd złożonych zamówień.

Pamiętaj, że im więcej zamówień tym większa możliwość wskoczenia w wyższy próg klienta biznesowego, a tym samym otrzymywania lepszych ofert i większego rabatu na zamówienia.

Znajdź produkty